Slovenské prieskumy s možnosťou zárobku

Slovenské prieskumy s možnosťou zárobku

Zdieľanie

Pred písaním tohto článku som si dlhodobejšie testoval rôzne portály ako Swagbucks, ktoré ponúkajú možnosť menšieho zárobku formou prieskumov. Nebolo ich síce veľa, no celkovo som bol sklamaný. Na niektorých som sa prieskumu nedočkal vôbec, na niektorých boli vyplácané v centoch, alebo vyžadovali sledovanie reklám a to všetko aj napriek tomu, že stránky boli uvedené v top rebríčkoch. Z tohto dôvodu nechcem spracovávať porovnanie lepších a horších.

Mobrog

Na portáli Mobrog som sa stretol s opačnou skúsenosťou. Prieskumy mi na ňom chodia pravidelne niekoľkokrát do mesiaca, a odmeny za jeden prieskum sa pohybujú v rozmedzí 0,5-2 eur, v závislosti na dĺžke prieskumov. Profil mám postavený na reálnych hodnotách a prieskumy vypĺňam poctivo. Toto je dôležité, nakoľko prieskumy podľa odpovedí vedia zistiť, či nimi iba narýchlo preklikávate, alebo poskytujete skutočnú protihodnotu za odmenu.

Zaregistrovať sa môžete priamo cez tento link. Je tu možnosť affiliate, kde si môžete zarobiť 80 centov navyše za registráciu cez Váš odkaz s identifikátorom a prvé tri vykonané prieskumy. Tento odkaz je prepojený na môj identifikátor. Ak sa zaregistrujete cez neho, budem Vám veľmi vďačný.

Portál osobne považujem za dôveryhodný. Ochota poskytnúť svoj názor sa vypláca adekvátne. Prieskumy sú často písané v slovenčine vzhľadom na to, že ich objednávajú slovenské firmy. Tí, ktorí nevedie dobre po anglicky, sa teda nemusia obávať.

Nižšie prikladám dôkaz toho, ako často dostávam notifikácie o nových prieskumoch (jún 2021):

Pravidelné oznámenia o nových prieskumoch

Onlineklub.com

V poradí druhou obľúbenou stránkou, ktorú preferujem na online platené prieskumy je onlineklub.com.

Stránka má moderný design, ponúka pravidelné prieskumy (aj v slovenskom jazyku) a poctivo vypláca. Nápodobne, ako u Mobrog, ponúka možnosť získať odmenu za pozvanie priateľov, avšak iba formou pozvánky na e-mail.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

code